back

Apartament 5/266+2-10

 

Apartament

Siperfaqja: 57.1m2
Siperfaqe ndertimi: 99.77m2
Adresa: Tirane, Rruga Bajram Curri
Detaje: Apartamenti me sip 57.1m2ndodhet ne katin e pare banimi (kati 2) I nje pallati 9 katesh ne zonen e "Oxhakut" ne Tirane eshte I perbere prej Sallon+ dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte shume I pershtatshem per familje te reja.
Cmim Reference: 35'000 Euro

Kontakti: Arjan Krypci +355 68 40 87 098

Foto Slideshow